Heeft u bestuurlijke ervaring, kennis van pensioenregelingen en vermogensbeheer én bent u actief of heeft u sterke affiniteit met de agrarische sector? Dan bent u misschien de bestuurder die LTO zoekt voor BPL Pensioen!
Over BPL Pensioen
Het Pensioenfonds heeft ruim 550.000 deelnemers en een belegd vermogen van ongeveer 21 miljard euro. Het bestuur van BPL Pensioen is verantwoordelijk voor het beleid en de uitvoering van de pensioenregeling en wordt voorgedragen door werkgeversorganisaties, vakbonden en gepensioneerden, aangevuld met onafhankelijke bestuursleden.
De functie
Als bestuurder bepaalt u samen met uw collega-bestuurders het algemene beleid en specifiek ook het beleggingsbeleid van het pensioenfondsvermogen. Verder denkt u actief mee in de voorbereiding en besluitvorming van de overgang naar de nieuwe pensioenregeling van BPL Pensioen. De functie vraagt een tijdsinzet van 0,4 fte (2 dagen per week). Beschikbaarheid voor vergaderingen en andere bestuurlijke activiteiten is vereist, de vergaderlocatie is Woerden. Bestuurders ontvangen een marktconforme vergoeding.
Wie zoeken we?
LTO zoekt een gepassioneerd bestuurder met de volgende kwalificaties:
U bent een ondernemende bestuurder/professional met een financieel/economisch profiel door een opleiding en/of werkervaring op het HBO+-niveau. U heeft een sterke affiniteit met de agrarische sector omdat u daarin werkzaam bent, onderneemt of die affiniteit van huis uit hebt meegekregen. U heeft kennis van pensioen en vermogensbeheer vanuit bijvoorbeeld een financiële functie.
Heeft u belangstelling? Bel voor meer informatie over de functie en de sollicitatieprocedure met Hans Koehorst op 06 – 21 21 24 23 of stuur een brief met uw CV naar Gineke van Don (gvdon@lto.nl).
Gerelateerde artikelen
Nieuwe Specialist Public Affairs bij Plantum
Per 1 april treedt Ian Pieplenbosch (33) in dienst bij Plantum als Specialist Public Affairs....
Lees meerBeperkte bereikbaarheid Plantum
Vanwege onderhoudswerkzaamheden aan het netwerk is het secretariaat van Plantum op woensdag 25 februari en...
Lees meer


