Tijdens de ISF midterm meetings in Athene werd op 31 oktober een borrel georganiseerd ter ere van het afscheid Anke van den Hurk.
Michael Keller, secretaris generaal van ISF, stond erbij stil dat Anke bijna 20 jaar deel uitmaakte van de ISF familie. Vele jaren was zij voorzitter van de Sustainable Agriculture Committee, nu de Coordination Group Biodiversity.
Internationaal gezicht van de sector
Keller benadrukte de enorme complexiteit van de onderwerpen waarvoor Anke zoveel jaar het gezicht van de sector was bij internationale onderhandelingen. Anke is volgens hem de perfecte persoon gebleken om zich daarin vast te bijten. Ook stelde hij dat het niet alleen een professionele maar ook een grote persoonlijke inzet heeft gevergd, met vele weekenden van huis.
Van PGRFA tot DSI
Niels Louwaars belichtte in zijn speech de complexiteit van dit werkveld door de vele afkortingen op een rij te zetten waarmee de discussie over genetische bronnen gevoerd wordt. Van PGRFA tot DSI. Als laatste verraste ISF voorzitter Marco van Leeuwen Anke met de ISF Recognition Award, een bijzondere erkenning voor alles wat ze voor ISF heeft betekent.
Terechte erkenning
Plantum feliciteert Anke van harte met deze erkenning voor de bijzondere inzet voor de sector die zij zoveel jaren met veel energie en doortastendheid heeft vormgegeven.
Gerelateerde artikelen
Vacature Specialist Public Affairs
Plantum, de brancheorganisatie voor veredeling, vermeerdering en productie van zaden en jonge planten, zoekt een...
Lees meerPositief resultaat NGT-triloog
Na maandenlange onderhandelingen hebben onderhandelaars in de triloog namens het Europees Parlement, de Raad van…
Lees meerWeerbare groentezaadteelt vraagt inzet van de gehele keten
De duurzame productie van voldoende gezonde en smakelijke groente staat hoog op de agenda bij…
Lees meer


